Pogrzeb Ś.P. dh Ksawerego Stefańczyka

W dniu 12.04.2017 r. odbył się pogrzeb Ś.P. dh Ksawerego Stefańczyka. Druh Ksawery był Wieloletnim Prezesem OSP Radłów, Członkiem Zarządu Głównego OSP RP w Warszawie, Wiceprezesem Zarządu Powiatowego OSP RP w Tarnowie, Członkiem Zarządu Wojewódzkiego OSP RP w Krakowie, Wieloletnim Komendantem Gminnym OSP w Radłowie oraz Wiceprzewodniczącym Rady Gminy w Radłowie. W uroczystości pogrzebowej udział brała nasza jednostka wraz z Pocztem Sztandarowym, oraz wiele jednostek OSP, Kompania Honorowa,  Orkiestra Dęta z OSP Radłów oraz funkcjonariusze PSP. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się pod remizą OSP w Radłowie, następnie odbył się przemarsz do kościoła p.w. św. Jana Chrzciciela w Radłowie, gdzie została odprawiona Msza Św. w której udział brali Kapelani Straży Pożarnej. Po odprawionej Eucharystii ciało Zmarłego druha odprowadzono na cmentarz i złożono w grobie przy dźwiękach syren!

Fot. Anna M. Kędzior

131 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  14 15